Jak probíhá realizace?

Browse:
/
/
Jak probíhá realizace?
Jak probíhá realizace?

Konzultace

Jakmile nás klient kontaktuje, vyjasníme si na schůzce, v jaké fázi procesu se nacházíme. Má-li klient pozemek, na kterém chce stavět, existuje-li konkrétní projekt, či jen představa o tom, co by asi chtěl. Pro udělení stavebního povolení je třeba konkrétní projekt se všemi náležitostmi. Našim klientům poskytujeme bezplatnou odbornou konzultaci ohledně všeho, co s tím souvisí. Jsme také schopni navrhnout projekt na míru a také zařídit veškerou dokumentaci s tím spojenou.

ProjektCeník služeb

Schválení projektu a všech jeho náležitostí pro povolení ke stavbě je v České republice opravdový zážitek. Administrativní náročnost celého procesu se podle mezinárodních statistik řadí k časově nejnáročnějším a nejkomplikovanějším na světě. Proto klientům, kteří si u nás nechají zhotovit dům, nabízíme veškeré služby od zpracování prvního náčrtu projektu, až po jeho schválení, za minimální možnou částku. Spolupracujeme s odborníky s úzkou specializací.

Financování

Disponuje-li klient dostatkem vlastních zdrojů, domluví se způsob platby a čerpání na osobní schůzce přímo v sídle naší společnosti, což bude pevně stanoveno a zapsáno ve Smlouvě o dílo. Pokud bude stavba financována hypotečním úvěrem, lze využít spolupracujících hypotečních makléřů, kteří klientům hypotéku nastaví tak, aby vyhovovala jejich finanční situaci.

PozemekCeník služeb

Disponuje-li klient vlastním pozemkem, prověříme, zda v dané lokalitě bude vydáno na daný typ stavby stavební povolení. Pokud ano, můžeme přistoupit k realizaci stavby. Nevlastní-li klient vhodný pozemek, nabízíme odbornou pomoc spolupracující sítě realitních makléřů, kteří pomohou vyhledat parcelu dle představ a priorit klienta. Klient bude mít zároveň jistotu, že je pozemek vhodný pro vybranou stavbu, a že na daném pozemku bude vydáno povolení ke stavbě. V obou případech na vyžádání klienta stavební povolení vyřídíme. Při stavbě na klíč je tato služba v ceně.

Základová deskaCeník služeb

Dle konkrétního projektu se zhotoví základová deska domu se všemi komunikacemi, pokud si ji samozřejmě klient neobstará sám. To je také možné. Pokud základová deska domu přesně odpovídá projektu, což by samozřejmě měla, tak se zadá do výroby materiál na stavbu domu. Ideálně se vše vyrobí a připraví ke stavbě ještě během toho, jak tuhne beton v základové desce, na které bude později požadovaný dům z dřevěného masivu stát.

Hrubá stavbaCeník služeb

Konstrukci hrubé stavby, tedy obvodových zdí, příček, trámů, patra a nosné konstrukce pro střešní krytinu, realizujeme jako samostatnou věc. Je to základ domu, který určuje podstatnou část nevyhnutelných nákladů na stavbu. Cenu hrubé stavby jsme schopni určit, jakmile uvidíme projekt domu. Správná technologie výroby, nezávadnost materiálu, zpracování spojů a další klíčové faktory určují stabilitu, termoizolační vlastnosti, energetickou náročnost, dlouhověkost a celkový charakter stavby. Kromě zkušených stavitelů a mistra proto při realizaci hrubé stavby nesmí chybět ani odborný dozor. Po dokončení je možné na přání klienta stavbu dodělat i na klíč.

Dostavba na klíčCeník služeb

K této fázi se zpravidla přistupuje minimálně až po půl roce od dokončení hrubé stavby kvůli tzv. „sedání stavby“. Je to nejběžnější způsob, ale samozřejmě záleží také na typu stavby, technologii, materiálech atd. V některých případech je možné ke stavbě přistoupit takřka ihned. Stavbou na klíč se rozumí dokompletování zevnitř a uzavření hrubé konstrukce zvenku. Jedná se například o podlahy, dveře, okna, střechu a další. Výsledná cena se pak odráží od preferencí materiálů a dodavatelů klientem. Máme k dispozici širokou participující partnerskou síť dodavatelů.

Ukázkové projekty

Projekt kulatina 326m2

Projekt kulatina 326m2

Materiál: kulatina Plocha: 326 m2 Rozměry: 14,5×14 m Strop v přízemním patře: 3,15 m Strop v…
Projekt kulatina 208m2

Projekt kulatina 208m2

Materiál: kulatina Plocha: 208 m2 Rozměry: 12,5х10 m Strop v přízemním patře: 2,9 m Strop v…
Projekt kulatina 195m2

Projekt kulatina 195m2

Materiál: kulatina Plocha: 195 m2 Rozměry: 10,6х12,2 m Strop v přízemním patře: 2,75 m Strop v…